9 věci, o kterých si ženy myslí, že se mužům líbí, ale není to pravda

Ženám i mužům je vlastní něco o sobě navzájem předpokládat. Nevíme to sice úplně přesně, ale rády se dohadujeme, co se opačnému pohlaví líbí. Někdy je takové neporozumění zkrátka k smíchu, jindy může způsobit i vážné vztahové problémy. Muži totiž opravdu nemají na to, co ženy pokládají za přitažlivé, sexy nebo roztomilé, shodný názor jako ony. Dovolte, abychom vám alespoň částečně otevřeli oči…

Líčení

Všeho moc škodí. To stále platí. Platinová blond, kýčovitá růž, řasy vážící každá půl deka. Tak tohle muže opravdu nepřitahuje. Vezmete-li si k tomu stříbrný overal, můžete snad být královnou diskotéky. Na obyčejné rande to nenoste. Radíme vám dobře.

Rudé rety Margarety…

Píseň praví, že „Každý chtěl by rudé rety Margarety mít“. Pak se tam zpívá ještě něco o námořníčkovi, ale nedejte na to. Pastózní nános krvavé rtěnky muže leda znervózní a představa, že získá vizáž klauna, až se tou rtěnkou umaže, ho nijak nerozvášňuje. Prababičky říkávaly: méně bývá více. Tady to platí.

Vlasy

Vlasy – koruna krásy. Tak nějak se to říká. Vlasy jsou symbolem ženskosti a je pravda, že dlouhým vlasům muži dávají přednost. Bohatým, upraveným, lesklým a vonícím.

Nehty

Muž si nehtů všimne záhy. Zvláště pak, jsou-li ozdobeny různými lepkami, kamínky, barvami a třpytkami, které se tolik líbí kolegyním. Řekněme si to rovnou – neočarují ho. Nehty upravené do tvarů lopatek nechápe. Drápy označované za francouzskou manikúru ho vyděsí. Zkuste být přirozené. Jemný světlý lak, snad s trošku růžovým nádechem, bohatě postačí.

Síťované punčocháče

No ano, je to zase módní, jenomže se to musí umět vhodně nosit a kombinovat. Přiznejme si, že na síťovaných punčochách je docela dost vyzývavého. Ony se také zrodily v prostředí kurtizán, později zdobily nohy tanečnic Moulin Rouge. I ta Madonna v osmdesátkách věděla, proč si je bere na jeviště… Nohy v síťovkách, odhalené až pod zadek mikrosukní, však mohou muže znepokojit. Nechte to na té mikrosukni. Víc – či vlastně míň netřeba.

Jezte, proboha!

Když vás muž pozve na večeři, snězte ji. Jestli si myslíte, že když sníte jedno a půl sousta, budete se v talíři nimrat, poukazovat na svou dietu a zdůrazňovat, že si hodláte zachovat svou velikost i po padesátce, partnerovi tím zaimponujete, jste úplně vedle. Muži zbožňují ženy, které když mají hlad, pořádně se najedí. Neotravují je zeleninovými saláty a dají si s nimi krkovičku. Pak si jdou společně zaběhat nebo do fitka. To je pro muže ideál.

Vyzývavé dvojsmysly

Mezi sebou si muži rádi lacině zavtipkují o ženských i sexu a vyprávějí si košilaté anekdoty. U žen je však podobné chování zaráží až odpuzuje. V aketě jednoho britského portálu se mladý muž svěřil, jak nesvůj se cítil, když si dívka, s níž byl poprvé na rande a pozval ji na drink, objednala u barmana „Sex on the Beach“, přičemž na mladíka upřela pohled hodný profesionální poskytovatelky potěšení.

Šišlání a zdrobněliny

Když se čtyřicítka chová jako začínající studentka mateřské školy, je to neskutečně trapné. Přesto se najde dost žen k tomuto chování odhodlaných. Když je po procházce rozbolí „nožičky“, navrhnou „hačnout si“ ke „stolečku“ v jedné rozkošné „kavárničce“ tady za „růžkem“ a posílit se „troškou vínečka“. Děsivé a trapné. To vám potvrdí každý muž.

Chování

Buďte přirozené. Poslouchejte pozorně, co vám muž vypráví. Když vám něco nejde pod nos, klidně mu to mile a taktně sdělte. Nestyďte se být taková, jaká jste doopravdy. Budete-li muži soustavně předvádět jakousi umělou osobu, kterou nejste, řekne si, že jste falešná jak pětka. Odpudíte ho. Chcete přece, aby se zamiloval do vás, takové, jaká jste, ne?

=========
Jak si má žena počínat, aby muže povzbuzovala k úspěchu
Vztah k muži je projekcí vztahu k sobě samé

Facebook Adaline.cz