Čeho si ženy na vztahu považují

Víte, že ženy jsou ve vztahu vybíravější než muži? Věnují velkou pozornost každé drobnosti. Snaží se vidět nejen to, co mají před očima a nedat se zmást jen čistě fyzickou touhou… Zároveň však chtějí také partnera svádět a zamotat mu hlavu. Pokusíme se v tomto článku krátce říci, čeho si ženy na vztahu považují.

Dobrý týmový hráč.

Být jedním ze dvou znamená, že musíte umět spolupracovat. Každý den vytváříte jakýsi harmonický, šťastný svět. Nestačí mít toho nejpřitažlivějšího partnera na světě, pokud se s ním necítíte šťastná každý den.

Žena potřebuje někoho, kdo ji dokáže rozesmát, někoho, komu se může svěřit a kdo jí porozumí. Přeje si, aby jí partner život zjednodušoval a ne aby jí ho komplikoval zbytečnými nároky a požadavky, nedůvěrou nebo žárlivostí. Takové projevy mají na život dvojice destruktivní vliv, způsobují trápení a odstup mezi partnery. Nic takového si žena nepřeje – hledá partnera sdílejícího její sny, o jejichž naplnění bude usilovat a také ho dosahovat s úsměvem, nikoli se slzami.

Umí naslouchat komunikovat.

Tohle je samozřejmě důležité v jakémkoli vztahu. Oba partneři se mají vzájemně respektovat, vážit si toho druhého jako člověka, se kterým žijí a pokoušejí se budovat společnou budoucnost. Žena hledá partnera, jemuž se může otevřít, se kterým si může popovídat, který se nebojí uvědomit si své vlastní emoce a je schopen chápat, co ženě ubližuje a co ji naopak dělá šťastnou.

Člověk, který neumí nebo nestojí o blízkost a důvěrnou komunikaci, jako kdyby stavěl mezi vás zeď a neotevíral v ní žádné dveře.

Bez otevřenosti a možnosti důvěrného popovídání není společný život možný. Musíte vědět, zda váš partner bude naslouchat všemu, co mu říkáte. Musíte mít jistotu, že vám bude naslouchat a že vám porozumí.

Probouzí úsměv i nadšení.

Jen při pomyšlení na každodenní projevy jeho péče se vám rozzáří oči.

Ranní úsměv jako příslib světlé budoucnosti. Ten správný pohled přesně tehdy, když potřebujete povzbudit, noční objetí a smích při procházce v parku.

Na tom všem je však třeba pracovat každý den, nezjeví se to jen tak odnikud. Musíte skutečně chtít, aby váš partner byl doopravdy šťastný. Láska a úcta jsou založeny na tomto vašem přání a aby kouzlo mezi vámi zůstalo zachováno a nevyprchalo jako lehký opar, musíte na něm pracovat. Bez onoho kouzla láska mizí.

Někdo zralý, spolehlivý a citově stálý.

Už jistě víte, že člověk nezralý nebo nespolehlivý vám nejspíš přinese samé trápení. Je nedůvěřivý, má malou sebedůvěru. To pak přechází v nesprávný vztah, kde jsou závist a citové manipulace nástrojem vašeho uvěznění a za každý pokus se z téhle situace dostat budete potrestána.

Potřebujete někoho, kdo cítí jako vy, kdo ví, co by vám mohlo ublížit. S takovým člověkem můžete vybudovat šťastný, zdravý, stabilní a dlouhodobý vztah.

=========
Proč mě nechal? Odpověď je jen jedna. A nebude se vám líbit.
Rozejít se nebo nerozejít? Nejspolehlivější způsob, jak se rozhodnout a zapomenout na minulost.

Facebook Adaline.cz