ТЕST: co je vaší hlavní slabostí při hledání toho pravého

Když se zamilujeme, nepřemýšlíme zrovna často o takových věcech jako je naše vlastní osobnost, vlastní styl anebo slabé či silné stránky naší povahy. Alespoň ne do té doby, dokud nepřijde okamžik, kdy se musíme definitivně rozhodnout: přejeme si, aby tenhle vztah trval navěky, nebo bude lepší se rozejít?

Ne vždy je to zrovna snadné rozhodnutí. Pokud však chcete v životě najít a udržet si opravdové štěstí, měli byste možná věnovat více pozornosti následujícím věcem.

Co ovlivňuje vaši volbu?

Když jde o rozhodování v lásce, může každý snadno přehlédnout svoje i partnerovy silnější i slabé stránky. U lidských slabostí je největším problémem skutečnost, že právě ty je v zajetí lásky nejtěžší postřehnout. Konec konců, ono se to staré tvrzení, že «láska je slepá» neobjevilo jen tak zničehonic.

A tak se stává, že když si volíme toho, koho budeme milovat, mohou nás naše vlastní slabosti zavést do vztahu naplněného konflikty a neštěstím.

Je vcelku logické předpokládat, že kdyby člověk při výběru partnera dokázal ihned objevit své zranitelné místo, vyhnul by se mnoha srdečním ranám a velkému počtu zklamání.

Následující test osobnosti byl vytvořen jako pomoc k rychlému odhalení vaší hlavní slabiny při výběru partnera. Její znalost vám zjednoduší hledání i rozhodnutí.

Test je velmi jednoduchý.

Podívejte se na obrázek dole. Co jste na něm uviděli ze všeho nejdřív?

Nyní si přečtěte, co test vypovídá o vašich skrytých slabostech, které se projevují při rozhodování o tom, komu věnujete svoji lásku.

Jestliže jste tedy nejdříve uviděli….

1. Mužskou tvář

Jestliže jste při pohledu na obrázek ze všeho nejdříve vnímali mužskou tvář, je vaší slabinou při výběru partnera v lásce emocionální zatížení.

Každý z nás v sobě nosí emocionální zátěž z minulých vztahů. Jestliže nám někdo v minulosti zlomil srdce, budeme jen těžko spěchat si takovou zkušenost zopakovat.

Jenomže bez rizika, že se znovu spálíte, nebudete mít ani šanci najít lásku, která vás vyléčí. Neodmítejte předem možnost nového vztahu, nevzdávejte své hledání a netvrďte, že se všechno bude opakovat. Hodně záleží na vás. Nebojte se. Všechno, co potřebujete, je rozvíjet vztah pro vás přijatelným a odpovídajícím tempem, Ten správný a vaší lásky hodný partner tohle určitě pochopí.

2. Ptáka s větvičkou v zobáku

Pokud jste při pohledu na obrázek na něm okamžitě uviděli ptáka držícího v zobáku větvičku, je vaší skrytou slabinou při výběru té pravé lásky potřeba se o někoho starat.

Narodili jste se, abyste o někoho pečovali. Nic vám nedává větší pocit štěstí, než možnost dělat všechno, abyste zkrášlili a zlepšili život svého partnera.

To je jistě krásné. Nepřipusťte však, aby vás vaše vášeň pro pečování svedla dohromady s někým, kdo společně sdílený život v zásadě ani nepotřebuje. Dá se opečovávat, nechá si přímo sloužit, ale nejste pro něj o mnoho víc než jenom právě nositelem této péče.

Také lidé s bohatým, šťastným životem vyzrálého člověka mohou z vaší něžné péče mnohé získat a zároveň vám mnohé dát. Věnujte pozornost tomu, jak je vaše péče ceněna a čeho se vám za ni dostává. Nemyslete, že když někdo umí poděkovat, stačí to. Nedovolte, aby vás kdokoli podceňoval a tyl z vaší potřeby starat se.

3. Vodní panna na kameni

Jestliže vám ze všeho nejdřív padla do očí vodní žínka sedící na kameni, představuje vaši skrytou slabost při hledání partnera pro milostný vztah víra, že něco lepšího – přesněji řečeno někdo lepší ještě čeká někde na obzoru, nebo za dalším zákrutem cesty…

Nic s tím nenaděláte. Jste idealistou v každém životním aspektu a pokud jde o lásku, platí to dvojnásob. Jistě jistě, tenhle člověk je skvělý, ale je to opravdu TEN PRAVÝ, ten jediný, s kým je vám souzeno žít…? V této věčné otázce se kryje váš problém.

Rozhodně se v žádném případě nesnažte nějak zbavit tohoto úžasného povahového rysu. Vysíláte jím do světa zprávu, že jste báječný, zvláštní, silný člověk, který si zaslouží někoho, kdo by ho byl skutečně hoden a stál za to. Se stejnou rozhodností ale nesmíte připustit, aby se vám vaše pochyby stavěly do cesty nebo vás dokonce odradily od toho pravého. Takže rozum do hrsti – a nespěchejte.

4. Mušle s perlou

Vaši pozornost při prvním pohledu na obrázek přitáhla lastura s mušlí? Znamená to, že vaším skrytým problémem, tajnou slabostí při hledání milostného partnera by mohl být strach, že milovaného partnera zase ztratíte.

Nejste nijak přízemní člověk, máte velkou potřebu nějakých vyšších, ideálních citů. Dokázali byste vzplanout pro nějakého neznámého, nadšeného a pro umění zapáleného, avšak zcela chudého tvůrce. Ovšem na sociálních sítích se o tomhle vztahu nezmíníte. I kdyby maloval nebo tvořil sochy, nad kterými byste žasli. I kdyby vás naplňoval láskou, jakou jste dosud nepoznali. Ale proč? Zamyslete se, zda vaše obava, že ho ztratíte, nesouvisí s nějakou křivdou z minulosti. Zbavte se jí. Vaše obavy, vaše neochota předvést ho svým přátelům, je svého druhu slabost. Spoutáváte a omezujete ho tím. Vyjadřujete mu tak nedůvěru, která by ho mohla od vás odvést. Jste příliš citliví, než abyste si to včas neuvědomili.

Je správné chtít vědět, co se děje. Avšak ne snažit se kontrolovat a omezovat jiné vztahy toho, koho milujeme. Pravá láska se nebojí svobody. Vyžaduje ji pro sebe a dopřává ji i partnerovi. Jen tak přetrvá a může se stát zdrojem životního štěstí.

=========
Jak uspořádat večírek
Test ženské přitažlivosti

Facebook Adaline.cz