Co mužům vadí na ženách: 6 nejhorších chyb

Každá žena chce být milována a žádána. Nezřídka v tom však samy sobě brání . Nedostatky silného pohlaví jsou známy všem, pokud jde o tuto znalost o ženách, bylo to donedávna podstatně horší. Proto se objevuje stále více článků informujících o tom, co mužům u žen leze na nervy. Podívejte se, na co jsme při svém malém průzkumu narazili.

1. Zbytečné komplexy. Nemá smyslu pokoušet se někomu podobat. Buďte jaká jste a mějte ze sebe radost. Když se vám na sobě něco nelíbí, začněte sportovat, změňte účes nebo styl oblékání.

2. Na prstech byste spočítali ženy, které umějí složit poklonu jiné ženě. A nepokládají to za nic nepěkného. Ženám je od přírody dána soupeřivost s jinými a je pro ně dost těžké pochválit krásu nebo pěknou postavu jiné ženy. Mnohem líp se jim daří takové ženě závidět a s kamarádkami ji pomlouvat.

3. Žárlivost. Některé ženy žárlí na každý mužův krok. Když spolu potkají mladou dívku, žena je hned celá napjatá. Jen zřídka má takové chování nějaký reálný důvod. V budoucnu to může přejít do hotové paranoi nebo nějaké nemoci. Nakonec to muže omrzí a vztah se rozpadá.

4. Nerespektování osobního prostoru. Jsou ženy, které chtějí, aby jim muž věnoval veškerý svůj volný čas. Časem z toho vzniká napětí. Žena kontroluje muži zásuvky, telefon, vyptává se „nenápadně“ přátel, kolegů či příbuzných, aby si zjistila, kde muž byl. Ženy by neměly zapomínat, že muž není jejich majetkem.

5. Spousta řečí. Po těžkém pracovním dnu si muž chce doma odpočinout, doma ho však zaplavuje příval zbytečných informací. Ženský mozek snadno postřehne a uchová každou maličkost, ale muž něco takového nepotřebuje. Lepší je mluvit míň a věcně. Věčná zbytečná upovídanost je prostě únavná.

6. Hádanky. Ženy nezřídka mluví takovým způsobem, aby muž byl nucen domýšlet si, co chtěly říci a uhodnout jejich přání. Občas také se stejným záměrem mlčí. Jestliže se muž nedovtípí, jsou schopné se urazit a cítit se ublíženě. Na světě je nicméně opravdu jen málo lidí s telepatickými schopnostmi a čekat něco takového zrovna od svého partnera nemá smysl. Daleko lepší je říct věci rovnou a nevymýšlet si nějaké hádanky.

Mnoho mužů se s podobnými chybami smiřuje, zavírají před nimi oči, nebo si na ně zvyknou. To snad může pro někoho být výhodou, na druhé straně je ovšem možné, že muž potká ženu, která má těch chyb míň. Samozřejmě odejde k té, se kterou se bude cítit líp. Opravdu chcete čekat, až si ten váš na vaše chyby zvykne? Co se nad sebou trochu zamyslet a něco změnit?

=========
Čeho si ženy na vztahu považují
Proč mě nechal? Odpověď je jen jedna. A nebude se vám líbit.

Facebook Adaline.cz