Muž a žena — tajemství šťastné rodiny

Možná vás překvapí konstatování, že ženy milují také ušima. Ba dokonce, že uši jsou v ženském vnímání lásky velice důležité. Není to žádná hloupost. Pro ženy mají velkou závažnost mužské jednání, péče, podpora a pomoc. Avšak o nic menší není ani význam, který přikládají vyjádření citů slovy. Každá žena ho stále potřebuje slyšet a být si jistá mužovými city.

Pro ženu má ústní vyjádření citů daleko větší význam než pro muže. Potřebujeme neustále slyšet, že nás muž miluje, potřebujeme být ujišťovány, že jeho cit trvá.

Až se muži naučí mluvit o svých citech co možná nejčastěji – asi tak desetkrát častěji než si snad myslí, že je třeba, budou jejich vztahy se ženami daleko pevnější a také jim budou přinášet mnohem více radosti. Protože „ta jejich“ bude mnohem klidnější, spokojenější a šťastnější a bude si jich považovat a milovat je ještě víc.

Co konkrétně chtějí ženy slyšet od těch, které milují?

První a nejdůležitější – žena musí vědět, že je milována. Je jasné, že jednou jste jí už své city vyjevili, možná jste ji už i požádali o ruku a žijete spolu, staráte se a pečujete o ni… jaké důkazy lásky vlastně ta ženská ještě potřebuje!!??

Zabrzděte. Žena vaše vyznání potřebuje jako vzduch, který dýchá. Tak to prostě je. Potřebuje ho slyšet znovu a znovu, aby si mohla být jistá sama sebou, aby byla klidná a šťastná. V tomto ohledu nemá žádný význam to, jak dlouho spolu jste, jestli jste se vzali a máte i děti. Žena potřebuje o vašich citech slyšet stále, nejenom při nějaké zvláštní příležitosti. Obyčejná esemeska se slovy „Mám tě rád“ jí dodá obrovský energetický náboj a naplní ji kladnými emocemi na celý den. Jistěže ta slova musejí být upřímná, musí za nimi být skutečný cit.

Každá žena, bez ohledu na to, kolik je jí let a jak dlouho je vdaná, musí vědět,že pro vás je ta nejkrásnější a nejvytouženější. Říkejte jí své poklony co nejčastěji, všímejte si každé maličkosti na jejím zevnějšku, chvalte její štíhlost, půvab, opálení, styl, cokoli… Nezapomínejte, že za všechny tyto projevy pozornosti a lásky vás žena odmění něhou, láskou a vděčností.

Pro ženu je velmi důležité vědět, že je pro vás zajímavá, že na ni stále myslíte, že se vám po ní stýská. Pro muže je přirozené, že v práci myslí na práci a když přijde domů, myslí na rodinu. Žena však dokáže myslet na mnoho věcí najednou a na toho, koho miluje, myslí neustále. Z toho také vyplývá pro ženu zcela přirozené přání zeptat se, jak se máte, uslyšet váš hlas a dát vám tím najevo, že vás miluje a že na vás myslí.

Jestliže jí zavoláte a zeptáte se, jak se jí daří, dostane se vám v odpověď moře vděčnosti a lásky. Žena budete vědět, že jste na ni myslel. A to je pro ni důležité.

Každá žena potřebuje vědět, že je tím nejdůležitějším člověkem vašeho života a že jí důvěřujete. Její zájem o vaše záležitosti, o vaši práci a problémy není snahou kontrolovat, ale projevem přání sdílet s vámi váš život. Když se muž se ženou nedělí o svoje starosti a nesnáze a uzavře se do sebe, necítí se žena dobře, ztrácí klid a myslí si, že víc už pro něj není důležitá, že ji už asi nemiluje… Naučte se své ženě důvěřovat a svěřujte jí své problémy i starosti. Společně dokážete snáz vyřešit všechny potíže.

Pro ženu má rovněž velkou důležitost, zda se muž zajímá o to, jaký měla den. Ovšem skutečně zajímá, ne když se mechanicky ptá a odpověď ani nevnímá. Na prvním místě v ženině životě je rodina, láska a vztah. Všechno co žena dělá, dělá v první řadě pro rodinu, pro své děti a partnera. Proto je pro ni tak důležité vidět a moci sledovat vaši reakci na její snahu, něžnost a péči. Váš rodinný život bude mnohem šťastnější, když tyhle věci pochopíte a naučíte se jim. Vaše žena bude ještě laskavější, veselejší, něžnější a pozornější.

=========
Co je nezbytné pro dlouhodobý vztah
Co znamená milovat muže

Facebook Adaline.cz