Žena, která víc dává než bere. 11 vlastností ženy, která za něco stojí

Ujistěte se, že jste schopni svou partnerku střízlivě posoudit, aby vaše volba mohla být skutečně definitivní.

Pokud jste zvyklí ženy spíše střídat, můžete se nakonec místo získání zkušeností pořádně zamotat v tom, jaká by vlastně měla být trvalá partnerka vašeho života a čemu byste při její volbě měli věnovat pozornost. Až se budete rozhodovat, ujistěte se, že jste schopni svou partnerku střízlivě posoudit, aby vaše volba mohla být skutečně definitivní. Možná vám s tím trochu pomůžeme. Co by tedy mělo o vaší partnerce platit?

 1. Dokáže se o sebe postarat. Taková žena budí pozornost a vyvolává úctu. Je schopná za sebe odpovídat, nesvaluje zodpovědnost za svoje jednání na nikoho jiného. Je spolehlivá, pracovitá a sebejistá.
 2. Cítí se ve svém těle příjemně a v pohodě. Zná svoji cenu a je si sama sebou jistá. I když může mít některé svoje komplexy, dívá se do zrcadla s hrdostí. Taková žena je dost moudrá na to, aby věděla, že důležité je pouze to, co si o svém vzhledu myslí ona sama. S nikým se nesrovnává, nikoho nekritizuje a každému přiznává svobodu volby vlastního vzhledu.
 3. Velmi silně pociťuje svoji nezávislost. Jinými slovy řečeno – NEPOTŘEBUJE vás. A to je dobře. Nezávislá žena na nikoho nespoléhá, pokud jde o uspokojení jejích osobních potřeb. Nehledá muže, aby ji zabezpečil – ať už materiálně nebo emocionálně. Do vztahu vstupuje jako rovná s rovným. Je-li to potřeba, čeká podporu. A stejnou podporu poskytne v případě potřeby automaticky i vám.
 4. Není egocentrická. Žena, která za něco stojí, víc dává nežli bere. Umí stavět zájem jiných před zájem svůj. Ve vztahu je nezištná. To, co chce, jsou láska, poctivý vztah a respekt.
 5. Hádky jí neimponují, ani ji nezajímají. Žena znající svou cenu je dostatečně zralá na to, aby vyvolávala hádky a scény. Nehraje žádné hry umíněné puberťačky, nedělá z komára velblouda a není tak hloupá, aby ve vás chtěla vyvolávat žárlivost.
 6. Inspiruje vás ke snaze být lepší. Ví moc dobře, čeho jste schopen a co byste mohl dokázat a bude vás motivovat, abyste tím směrem napřel své síly. Chce, abyste realizoval svůj potenciál, protože vás miluje, a protože si považuje vašich schopností. Každý váš úspěch dokáže patřičně ocenit.
 7. Usiluje o řešení konfliktních situací. Zralá a chytrá žena chápe, že konflikty jsou nevyhnutelné, občas k nim prostě dochází. Když však ke konfliktu dojde, pak na rozdíl od jiných zachová chladnou hlavu, umí vzít rozum do hrsti a hledat řešení. Nechce se primárně hádat, ale domluvit.
 8. Má svůj názor, ale je zcela otevřena i jinému mínění. Nebojí se vyslovit své myšlenky a hájit svůj názor, pokud je o něm přesvědčena. Se stejným respektem jako k vlastnímu názoru však přistupuje i k mínění ostatních. Je ochotná naslouchat, diskutovat, nechat se přesvědčit a svůj názor i přehodnotit.
 9. V posteli je upřímná a opravdová. Nestydí se promluvit o tom, že je připravena udělat další krok, stejně jako se nerozpakuje říci, co se jí v posteli líbí nebo naopak nelíbí. Je dost zralá na to, aby se nebála to posoudit.
 10. Působí dobře na lidi a umí se chovat. Je sebejistá, chytrá, otevřená, čestná a oddaná. Dělá na lidi dobrý dojem, vždycky budete moci být pyšní, že ji máte po boku. Ví, co, jak a kdy říkat. Nebude se nikdy bavit na váš účet nebo vás hodnotit s kamarádkami.
 11. Podvědomě cítíte, jak velké jste měli štěstí, že jste ji potkali. Kdo by to také necítil, když takovou ženu potká? Můžete být patřičně hrdí, protože tahle žena by nechodila jen tak s každým. Pokud chce po vašem boku žít, vyhráli jste jackpot!

A/N/A

=========
Pokud chcete muže lépe poznat, zajděte s ním do restaurace
Pro chytrou ženu je tohle konec vztahu. Pro tu hloupou začátek lásky

Facebook Adaline.cz