9 důvodů, pro které mají muži rádi ženy přes 40

9-DUVODU-PRO KTERE-MAJI-MUZI

Seznamte se s 9 důvody mužské náklonnosti k ženám, které za sebou mají čtyřicítku, jak o nich hovořil Andy Rooney, americký rozhlasový a televizní autor (1919-2011):

– Čtyřicetiletá žena vás nikdy nevzbudí uprostřed noci , aby se vás optala „Na co myslíš?“.

– Když se čtyřicetileté ženě nechce koukat s vámi na sportovní přenos, nebude kvůli tomu sedět a fňukat. Sebere se a bude dělat, co chce sama – obyčejně něco o dost zajímavějšího.

– Žena přes čtyřicet zná sama sebe dost dobře na to, aby si byla jistá tím, kdo je, co chce a od koho to chce. Jen velmi málo žen v těchto letech zajímá váš názor na ni nebo na to, co dělá. Čtyřicetileté ženy mají svou důstojnost.

– Žena tohoto věku vám nepředvede hysterickou scénu v opeře nebo dobrém restaurantu. Na druhou stranu, pokud byste si to zasloužili, klidně vás odpráskne, bude-li si jistá, že se jí to povede.
– Dospělé ženy jsou štědré na pochvaly, často nezasloužené. Vědí dobře, jak chutná nevděk.

– Čtyřicátnice má dost sebevědomí na to, aby vás seznámila se svými kamarádkami. Ženy mladšího věku jsou schopné vyhýbat se i nejoblíbenějším kamarádkám, protože nedůvěřují partnerovi. Starší ženě nezáleží na tom, zda vám její kamarádky připadají přitažlivé. Ví, že by ji nikdy nepodtrhly.

– Čtyřicetileté ženy mají intuici vědmy. Nemusíte se jim k ničemu přiznávat, stejně o vás všechno vědí.

– Zářivě rudá rtěnka vypadá na čtyřicítkách prostě krásně, což se o ženách mladších říci nedá. Pokud se člověk naučí ignorovat pár vrásek tuhle nebo támhle, zjistí, že ženy přes čtyřicet jsou o dost pěknější než ty mladší.

– Žena 40+ je přímá a čestná. Řekne vám rovnou do tváře, že jste dobytek, když dobytek jste nebo se tak chováte. Nikdy nebudete muset hádat, jaký k vám má vlastně vztah. Takže – ano, je opravdu velmi mnoho důvodů být nadšen ženami, kterým je přes čtyřicet.

=========
Věnováno všem holkám přes 50, s láskou
Kdo byl dítětem v 60., 70. nebo 80. letech…
Dopis sobě samému ve věku 16 let

Facebook Adaline.cz