Proč muži odcházejí

PROC-MUZI-ODCHAZEJI

Žena je svou podstatou jedinečná. V každém jejím dolíčku, vrásce či znaménku je skryta neuvěřitelná síla a tajemství. V její duši je moudrost i hádanka. Dokáže přenášet hory a zvítězit v každém boji. A také kapitulovat, když ji opouští milovaný muž.

Nebuď krásná, buď aktivní

Štěstí je od narození naším právem a úkolem. Když se narodí holčička, to hlavní, čemu je třeba ji naučit, je mít se ráda a být šťastná. Láska a štěstí jsou neoddělitelné a mnohostranné. Nespočívají jenom v muži nebo manželství, mateřství nebo kariéře.

Žena je pro muže mohutným zdrojem energie. Možná proti takovému tvrzení protestují feministické organizace a ženy přesvědčené, že všichni muži do jednoho jsou ničemové. Ale příroda má své zákony.

Když vás naplní energie požitku, začínají kolem zpívat ptáci, kolemjdoucí se usmívají, zmrzlina je stokrát lepší než jindy a vám se chce běhat v kalužích a bláznivě dovádět. Láska, která spala stočená do klubíčka v naší duši, se probudila. Protáhla se, sladce si zívla a řekla si: „Jéje, je čas začít trochu čarovat!“ Láska je energie a začíná vyzařovat specifické vibrace. Právě v tento životní okamžik se objevují muži. Spontánně a bez pozvání. Jako by měli v náprsní kapse radar, který by jim ukázal vaši adresu a hladinu energie. Doslova jako unavený poutník se muž napájí z vašeho zdroje a naplňuje se láskou. Teď je připraven k dosažení nových cílů, k novým bojům a vítězstvím.

Proč láska odchází a možná i neodchází…

Ne vždycky ten příběh dopadne „… a žili šťastně až do smrti“. Muži odcházejí. A často bez vysvětlení a nějakých lyrických výstupů. Prostě zmizí z vašeho života navždy nebo na neurčitou dobu.

Žena v tu chvíli zahajuje ve vlastní hlavě vykopávky. Hledá odpověď na ono věčné „Proč?“.

Je to velmi prosté. Zdroj vyhasl. Muž od vás neodchází proto, že jste přibrala pět kilo, neodchází za milenkou. Odchází od toho, jak se vedle vás cítí.

Jen si vzpomeňte: byla jste přece královnou! Odvážně jste žertovala s každým neznámým, byla jste hlavní hrdinkou všech slavností života. Mládenci, kteří vás potkali, cítili slabost v kolenou a ti slabší rovnou omdlévali. Muž přišel a pochopil: vedle vás bude hrdinou. Kterému muži by se nelíbilo cítit se jako hrdina? Chtělo se mu ztékat hory a dobývat města. Chápete? To vy jste ho k tomu inspirovala. Vaše vnitřní láska, vaše energie. A vy jste se vedle něj cítila šťastná a v bezpečí. Potřeboval vás. A potom, jako podle nějakého scénáře, se všechno začalo rozpadat.

Co se stalo?

Žena a muž fungují každý jinak. V dětství se holčičky častěji baví hrami, které napodobují vztahy. Například na maminku a její holčičku. Chlapci však potřebují boj. Hru, v níž budou projevovat sílu a rozvíjet své vůdcovské schopnosti, zachraňovat a vítězit. Rosteme, ale podstata hry zůstává stejná. Ženy chtějí rodinu a děti a muži chtějí dobývat Tróju.

Důležité je pochopit, že i když přijde muž, váš život pokračuje. Není dobré se v muži úplně rozplynout: „ty a jenom ty“. Kvůli tomu k vám ostatně nepřišel. To jeho radar objevil vaše srdce. Rozumíte? To vaše vnitřní energie byla jeho vůdčí hvězdou. Jestli ho zavalíte vší svou láskou najednou, určitě se nezadusí, vy se však úplně vnitřně zpustošíte a brzy zaslechnete jenom: „Sbohem“. Odejde. Muž potřebuje nová vítězství, potřebuje rozvoj, chce zůstat hrdinou. A to je normální.

Nestávejte se tedy královnou hrnců, zůstaňte tou opravdovou. Neztrácejte svou celistvost, neplýtvejte energií. Vedle milovaného muže se ještě více musíte učit mít z lásky potěšení. Je to jako být těhotná a jíst za dva.

Žena má všechny možnosti. Hlavní je zůstat věrná sama sobě.

Špatné rady

Co ničí ženskou energii:

1. Odpovědnost. To je spíše mužský povahový rys. Ženskou rolí je zodpovídat pouze za život svůj a život svých dětí.

2. “Musím.” Společnost nám často vnucuje nepříjemné povinnosti. Ve skutečnosti však má žena za povinnost pouze být šťastná a nikomu není povinna ničím jiným.

3. Rozhodování. Musíte-li rozhodovat, učte se to dělat žensky a snadno. Nebojte se naložit odpovědnost na muže. Stimuluje to jejich rozvoj.

4. Zvyk bránit se. Jako s odpovědností. Jestliže se začínáte bránit sama, opět se zapojuje mužská energie. Zavíráte dveře před muži, kteří možná už dlouho chtějí podat vám pomocnou ruku a obdařit vás svou péčí.

5. Spěch. Jakmile zafunguje zkrat „Vidím cíl, nevidím překážky“ a vy se řítíte bez ohledu na vše, opojení mizí. Ženské potěšení tkví v okamžicích. Šlapete do pedálů, vítr si hraje s vašimi vlasy, ptáci zpívají – to je ono! Když se můžete v poklidu rozložit u moře, jíst broskev a olizovat kapky šťávy stékající vám po ruce. Sejít se s holkami, pít skvělý džus a popáté se dívat na Sex ve městě…

V ženských rukou jsou klíče ke všem dveřím. Je jenom důležité vědět, který kam patří a nebýt pohodlná. Dokážeme získat potěšení a energii téměř ze všeho kolem sebe. Musíme si to jen dovolit.

Cvičte jógu a meditujte. Najdete uvědomění a klid a naplníte se energií. Rozmazlujte se. Věnujte se manikúře, dopřejte si masáž, zajděte do sauny. Pro ženu je velmi důležité být okouzlena sama sebou.

Zabývejte se nějakou tvorbou. Modelujte z hlíny, tančete salsu, zpívejte, hrajte na foukací harmoniku nebo na piáno. Hledejte se a realizujte své talenty.

Neztrácejte kontakt s přírodou. Ze země získáváme spoustu energie. Vyjeďte si za město, udělejte piknik, vyšlápněte si na výlet, kochejte se řekami a horami. Dýchejte naplno a naplňujte se energií.

=========
Proč ženy opouštějí muže. I ty, které milují.
Nepotřebuju jen lásku, potřebuju nejlepšího přítele

Facebook Adaline.cz