Vyberte si šaty a dozvíte se o sobě něco zajímavého!


Stoprocentní přesnost – všichni, kdo si testem prošli, tvrdí, že výsledek je velmi překvapil.

Šaty byly a zůstávají jedním z nejoblíbenějších kousků ženského šatníku. Není na tom nic divného, protože v šatech žena vypadá více žensky a přitažlivě. A i když ve všedním životě bývají dny, kdy je opravdu daleko výhodnější obléci kalhoty, do společnosti si žena raději bere šaty.

Výběr oblečení o své majitelce hodně vypovídá, domnívají se psychologové. Vybíráme nejčastěji na základě nápovědí svého podvědomí, i když konečnou volbu často zdůvodňujeme i samy sobě logickými argumenty.

Proto vám nabízíme vybrat si šaty a něco se o sobě dozvědět. UPOZORNĚNÍ: nevybírejte šaty, které by se podle vás hodily k vašemu typu, ale takové, které vás první zaujaly.

1. Pokud jste zvolily první šaty, pak ženskost je vaše druhé jméno.

Něžná a trošinku naivní, v duši stále zůstáváte malou holčičkou, ať je vám kolik chce let. To však vůbec neznamená, že jste snad hloupá, právě naopak, je vám vlastní zvláštní ženská moudrost. Vycítíte srdcem, jak je třeba se rozhodnout v té či jiné situaci. Mnohé vaše přítelkyně o tom vědí a často vás prosí o radu. Pokud neprosí, je to k jejich škodě :).

V mládí jste se nejspíš často spálila právě proto, že jste neposlouchala hlas svého srdce.

2. Tyto šaty jsou volbou skutečné lady.

Taková žena působí elegantně v každém oděvu a za každé situace, ať ji život zavede kamkoli. Věřte, že tyhle dámy dokážou vypadat vybraně i v pracovním oděvu. Způsobuje to cosi nepostižitelného v jejich zjevu, jakýsi vnitřní aristokratismus.

Často mívají hluboký, pronikavý až hypnotický pohled, na který se jen tak nezapomíná. Pokud jste zvolila tyto šaty, muži vám nejspíš často dělají komplimenty kvůli vašim očím. A není to žert, jestliže se jednou pozorně zahledí do vašich očí, zamiluje se muž zcela opravdově.

3. Malé černé bývají volbou žen záhadných až tajuplných.

Jistě, všechny ženy jsou tak trochu kouzelnice…Ale tahleta zvlášť. V dětství bývají velmi hezké, ale v mládí může krása začít pohasínat, pokud je žena držena příliš přísně. Při první možnosti však vzplane znovu. Ve zralém věku tyto ženy sice o své kráse vědí, ale nikdy ji nestavějí na první místo a také nesoudí lidi podle jejich vzhledu.

Jakýmsi šestým smyslem vycítí mezi zástupy ctitelů svůj osud. V lásce jsou velmi oddané.

4. Rudé šaty jsou volbou tvůrčích, zářivých žen.

Tyto ženy se umějí předvést. Když vstoupí do místnosti, všechny pohledy se upřou na ně (i když na sobě nemají rudé šaty). Jsou zvyklé na takovou pozornost už od dětství a mají ji rády. Samozřejmě, někdy je to únavné. Mají skvělé organizační schopnosti. Často z nich bývají výborné vedoucí pracovnice (a když jdou do penze, všichni pláčou). Umějí najít přístup ke každému.

Jsou to ideální partnerky. Vždycky vypadají úžasně, výborně vaří, mají vkus. Jsou velmi vášnivé a lásku mají jen jedinou na celý život.

5. Tyto šaty si vybírají otevřené a upřímné ženy.

Nikdy se nestavějí na první místo, v lásce jsou velmi obětavé, v zaměstnání jsou vždycky přínosem, děti milují nade všecko. Ať dělají cokoli, dělají to naplno. Často mají nějaký výrazný talent – ke zpěvu, tanci, psaní, k čemukoli. Měly by věnovat více pozornosti samy sobě, mají-li v životě skutečně uspět.

V mládí se tyto ženy často zamilovávají do někoho, kdo za to nestojí, přejí si zachraňovat a pomáhat. Jakmile se začnou věnovat spíš samy sobě, potkávají muže, který je zbožňuje.

=========
Jak barva oblečení ovlivňuje náladu
Jak chodí po nákupech zástupkyně jednotlivých znamení horoskopu

Facebook Adaline.cz